O Nas

CAMRKRAFT Nowy Sącz

Początki działalności naszego przedsiębiorstwa, (jeszcze pod nazwą LT-1) sięgają ponad 20 lat. Na początku jako potentaci naklejek wypukłych oraz breloków na rynku Polskim sukcesywnie rozwijając gamę produktów o gadżety reklamowe dziś zaopatrujemy największe firmy w całej Europie a także wiodące agencje reklamowe. Tak szeroka oferta jest możliwa dzięki własnej i nowoczesnej narzędziowni dzięki której możemy realizować równocześnie wiele indywidualnych tematów co przekłada się bezpośrednio na krótki czas ich realizacji.

– centra obróbcze CNC

– wtryskarki do tworzyw sztucznych i odlewnia metali

– linia produkcyjna form wtryskowych

– lnie do zalewania naklejek żywicą poliuretanową

– plotery drukujące i tnące wielkoformatowe

– drukarki cyfrowe, solventowe, laminatory, sitodruk, offset i tampodruk

– linia druku sublimacyjnego, wykonywanego w technologii Grawerton (odzież reklamowa + kubki itp.)

– dział prototypowania i druku 3D

– linia pakowania przemysłowego w folie typu flowpack

W zakresie naszej działalności mieści się ponadto dystrybucja importowanych upominków reklamowych.

Dysponujemy pracownią graficzną, w której nasi wykwalifikowani plastycy oraz graficy komputerowi opracowują projekty graficzne dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnym możliwościom produkcyjnym jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zamówienia, według pomysłów i projektów klientów.

Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz agencji reklamowych w kraju i za granicą – agencjom oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe. Do każdego zlecenia podchodzimy z największym profesjonalizmem, aby produkowane przez nas gadżety spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dbając o najmniejsze szczegóły, oddajemy perfekcję naszego działania.