Naklejki Ażurowe

CAMRKRAFT Nowy Sącz

W naszej ofercie mamy także coś wyjątkowego – naklejki wypukłe ażurowe. To unikatowa technologia mająca bardzo szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Naszym wyrobom możemy nadać dowolnego kształtu, dzięki czemu naklejki ażurowe cieszą się ogromną popularnością wśród wielu klientów na terenie całego kraju. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą dysponować ciekawym rozwiązaniem na zareklamowanie swojej działalności. Specjalizujemy się także w produkcji naklejek wypukłych 3D, naklejek płaskich i naklejek odblaskowych.

Żywica poliuretanowa którą stosujemy do zalewania naklejek jest certyfikowana i bezpieczna. W połączeniu z nowoczesną technologią zalewania maszynowego w próżni mamy pewność, iż jakość naklejki i jej transparentność nie zmieni się na przestrzeni wielu lat bez względem na warunki przechowywania w porównaniu z konwencjonalnym, ręcznym zalewaniem.

Naklejki wypukłe 3D są odporne na działanie czynników zewnętrznych (od -50 do +120st.C), promieniowania UV i środków chemicznych. Ich zaletą jest także trwałość kolorystyki na przestrzeni wielu lat.