Znakowanie

CAMRKRAFT Nowy Sącz

Haft


Haft komputerowy to kolorowa, trwała i wykwintna technika znakowania odzieży. Jest to tradycyjna technika ozdabiania tkanin, filcu lub skóry przy użyciu maszyny hafciarskiej sterowanej komputerem.

Laser


Znakowanie laserem jest bardzo trwałą, precyzyjną i efektywną techniką zdobienia przedmiotów i upominków reklamowych. Znakowanie może być w metalu, drewnie i laminatach grawerskich.

Termotransfer


Termotransfer zwany również termonadrukiem jest idealny w przemyśle reklamowym, do szybkiego i taniego sposobu zdobienia odzieży. Nadruki można stosować na metalu i tkaninach do zdobienia koszulek, czapeczek, parasoli, etc, w niewielkiej ilości. Termotransfer polega na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku.

Solvet


Druk solwentowy to technika pozwalająca na tworzenie bardzo atrakcyjnych i pełnokolorowych grafik i reklam. Nadruk można wykonywać na różnych podłożach jak folia PVC, papier, flagi, banery, etc. Solvent to technika druku w ploterze atramentowym, z wykorzystaniem tuszy solwentowych na bazie rozpuszczalników organicznych.

Naklejki wypukłe


Naklejki wypukłe są trwałą i wytworną formą znakowania upominków reklamowych i promocji produktu. Naklejki wypukłe drukuje się na samoprzylepnych foliach, techniką cyfrodruku, sitodruku, offsetem lub solwentem a następnie pokrywa warstwą przeźroczystej żywicy. Kształt, wielkość i kolorystyka naklejek może być dowolna. Produkujemy całą gamę naklejek wypukłych, z których najciekawsze to: naklejki ażurowe wypukłe, naklejki 3D wypukłe oraz naklejki odblaskowe wypukłe.

Tampodruk


Tampodruk ma bardzo szerokie zastosowanie, zwłaszcza w sferze produktów promocyjnych jak długopisy, ołówki, breloki, etc. W zależności od rodzaju farby można drukować na podłożach takich jak tworzywa sztuczne i szkło. Tampodruk jest metodą polegającą na nanoszeniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Nadruk wykonywany jest na małych powierzchniach.

Sitodruk


Sitodruk jest to jedyna metoda umożliwiająca zadruk wielu rodzajów podłoży, powszechnie stosowany do celów reklamowych. Formą drukową jest szablon nałożony na siatkę a wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę. Sitodruk jest stosowany do wydruków jednokolorowych i wielokolorowych, na papierze, tekturze, foliach PVC, płytach z tworzyw sztucznych, tkaninach i na metalu.

Druk cyfrowy


Druk cyfrowy polega na bezpośrednim drukowaniu zapisu cyfrowego z pamięci komputera na powierzchnię folii. W ten sposób uzyskuje się efekt wydruku fotograficznego. Druk cyfrowy charakteryzuje się nadrukami full kolor, niskimi kosztami nadruku nawet przy niewielkim nakładzie, możliwością personalizacji druków oraz skróceniem procesu produkcyjnego.